<

Instalacja nowej wersji środowiska OpenEdge w Zakładzie Systemów Jakości i ZarządzaniaSeptylion Spółka Jawna, wykonała upgrade i zainstalowała nową wersję środowiska OpenEdge firmy Progress w Zakładzie Systemów Jakości i Zarządzania.


Nowa wersja OpenEdge w  Zakładzie Systemów Jakości i Zarządzania ! 


Logo ZSJZSeptylion Sp. J., wykonała upgrade i zainstalowała nową wersję środowiska OpenEdge firmy Progress w Zakładzie Systemów Jakości i Zarządzania. ZSJZ dotychczas używał licencji na wersję 10.1A. W ramach wykupionej polisy serwisowej ZSJZ otrzymał prawo do licencji na wersję 10.2B. W ramch upgrad-u zainstalowano nową wersję środowiska OpenEdge na serwerch i stacjach klienckich oraz wykonano kowersję bazy danych oraz aplikacji "Auditor" - pracujących w tym środowisku.

W ZSJZ Septylion Sp.J. na codzień zajmuję się rozwojem i konserwacją aplikacji "Auditor" pracującej w oparciu o środowisko i bazę danych dostarczone przez Progress Software Corporation.

Septylion Sp.J. ma podpisaną umowę partnerską z Progress Software Corporation i ma status ISV (Independent Software Vendor) oraz zajmuje się pisaniem aplikacji w środowisku OpenEdge, w oparciu o bazy danych Progress.

Kierownik Działu Projektów

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u