<

Wykonaliśmy system sygnalizacji pożaru (SSP) na osiedlu Browary Park w OlsztynieSeptylion Spółka Jawna wykonała system sygnalizacji pożaru (SSP) w garażach na osiedlu Browary Park w Olsztynie.


Wykonaliśmy instalację systemu sygnalizacji pożaru (SSP) na osiedlu Browary Park w Olsztynie.


Logo Browary ParkSeptylion Sp. J., wykonała instalację systemu sygnalizacji pożaru (SSP) firmy BOSCH, w garażach, na osiedlu Browary Park w Olsztynie. Instalcja była konieczna ze względu na obowiązujące przepisy. Projekt instalcji został zaakceptowany przez rzeczoznawcę do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Całość prac instalacyjnych zajęła kilka dni i została zakończona w terminie. W ramach instalcji zainstalowano i oprogramowano centralę pożarową FPA-1200 firmy Bosch Security, która służy do monitorowania obiektów małej i średniej wielkości, oferując przy tym wszystkie korzyści znanej technologii magistrali LSN. Jest to najnowocześniejsza centrala w zakresie zastosowań 1- i 2-pętlowych, oparta na sprawdzonej koncepcji firmy Bosch Security. 

Po za wykrywaniem pożaru, instalcja SSP uruchamia, zainstalowany w garażach, system oddymiania oparty na urządzeniach firmy Fläkt Woods.

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u