<

Oferujemy rozwiązania firmy Bricks & BitsSeptylion Spółka Jawna, nawiązała współpracę w firmą Bricks & Bits.


Nawiązaliśmy współpracę z firmą Bricks & Bits.


Logo Bricks&Bits

Septylion Sp. J., nawiązała współpracę z firmą Bricks & Bits, która  oferuje rozwiązania w zakresie oszczędzania energii elektrycznej oraz usługi doradcze w obszarze kontroli, oszczędzania i wydajności energii. Obie firmy wspólnie zrelaizowały projekt i zainstalowały system służący oszczędzaniu energii. Szczegóły wkrótce ...

Bricks & Bits jest wiodącym dostawcą rozwiązań zwiększających efektywność energetyczną. Ponadto firma zaangażowana jest w sprzedaż oraz pośrednictwo w handlu energią. Proponowane przez Bricks & Bits rozwiązania w dużym stopniu redukują zużycie energii zmniejszając tym samym koszty operacyjne organizacji. Rozwiązania Bricks & Bits są stosowane przez międzynarodowe firmy, organizacje, instytucje, samorządy miast, sieci sprzedaży detalicznej, przemysł oraz firmy logistyczne. Bricks & Bits pozostaje wierne swojemu zobowiązaniu wobec Klientów świadcząc usługi „wolne od ryzyka”, czego wynikiem jest znaczna i wymierna oszczędność kosztów.

Rozwiązania proponowane przez Bricks & Bits ograniczają zużycie energii o 10 – 30 %, co oznacza że zainwestowane w nie pieniądze zwracają się w czasie nie dłuższym niż 2 lata. Oferowane energooszczędne rozwiązania polepszają wydajność operacyjną oświetlenia, silników, chłodzenia, klimatyzacji, wentylacji, ogrzewania, a także systemów zdalnego pomiaru oraz systemów zarządzania energią elektryczną.
Firma jest na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami i trendami w dziedzinie oszczędzania energii. Dzięki temu jest w stanie zaoferować Klientom rozwiązania nowej generacji pochodzące od wiodących dostawców z branży technologicznej.
Kompleksowy sposób zarządzania projektami w Bricks & Bits zakłada indywidualnie dostosowane rozwiązania, na które składa się analiza i kontrola finansowa, instalacja próbna w celu zademonstrowania potencjalnych oszczędności płynących z zastosowania rozwiązań, instalacja, zamówienie oraz oddanie systemu do użytku, po którym firma dostraja system, konserwuje go i zapewnia wsparcie techniczne.

Bricks & Bits to przedsięwzięcie europejskie z biurami w Amsterdamie, Warszawie, Budapeszcie i Pradze. Firma założona w roku 2002 zatrudnia wykwalifikowanych inżynierów wspieranych przez godny zaufania zespół zarządzający.
Bricks & Bits szczyci się szeroką bazą Klientów, wśród których są, między innymi, Carrefour, Tesco, Auchan, Ikea, Elea, Leroy Merlin, Geant, H&M, Coca-Cola, Danone, Nestlé, McDonald’s, British American Tobacco, Hotele Hilton, City Bank Handlowy, Skanska, DHL, HM Logistics, GM-Opel, Suzuki, Toyota, Michelin oraz wiele innych światowych firm..

 

Be Smart with Energy

 

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u