<

Rozbudowaliśmy system sygnalizacji pożaru (SSP) w siedzibie Gaz-System S.A. w WarszawieFirma Septylion Spółka Jawna rozbudował system sygnalizacji pożaru (SSP) w siedzibie firmy Gaz-System S.A. w budynku - Cristal Park, przy ul.Mszczonowskiej w Warszawie.


Zakończyliśmy rozbudowę systemu sygnalizacji pożaru (SSP) dla Gaz-System S.A. .


Logo Gaz-SystemFirma Septylion Sp. J., na zlecenie Gaz-System S.A., dokonała rozbudowy systemu sygnalizacji pożaru (SSP) firmy BOSCH, w biurowcu Cristal Park w Warszawie. Rozbudowa była konieczna ze względu na przebudowę pomieszczeń biurowych. Projekt przebudowy został zaakceptowany przez rzeczoznawcę do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych. Całość prac instalacyjnych zajęła kilka dni i została zakończona w terminie. W ramach modernizacji przeprogramowano centralę pożarową FPA-5000 firmy Bosch Security. 
W biurowcu Cristal Park, firma Septylion Sp.J.  zajmuje się na co dzień konserwacją SSP firmy BOSCH oraz systemów KD i SSWIiN firmy Genesis Electronics.

Kierownik Działu Projektów

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u