<

Wykonaliśmy projekt oddymiania i zasilania pożarowego dla Caritas Archidiecezji WarszawskiejFirma Septylion Spółka Jawna wykonała projekt oddymiania korytarza, szybu windowego oraz zasilania pożarowego dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej, w zabytkowym budynku - Pałacu Kazanowskich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.


Zakończyliśmy projekt oddymiania i zasilania pożarowego dla Caritas w Warszawie ! 


Logo CaritasFirma Septylion Sp. J., na zlecenie Caritas Archidiecezji Warszawskiej, wykonała kompletny projekt wykonawczy oddymiania, odprowadzenia ciepła z korytarza i szybu windowego oraz zasilania pożarowego windy w zabytkowym budynku Pałacu Kazanowskich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Projekt wymagał wielu uzgodnień min. z PSP,  UDT i Konserwatorem Zabytków oraz zakłada zastosowanie najnowszych technologi np. do wzmocnienia szybu windowego, po wycięciu otworu na klapę dymową. Całość prac projektowych zajęła kilka tygodni i została zakończona w terminie.

Kierownik Działu Projektów

Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u