<

Instalacja oddymiania klatki schodowej dla CaritasSeptylion Spółka Jawna wykonała instalacje oddymiania klatki schodowej dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej, w zabytkowym budynku - Pałacu Kazanowskich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.


Wykonaliśmy instalację oddymiania klatki schodowej dla Caritas w Warszawie.


Logo CaritasSeptylion Sp. J., na zlecenie Caritas Archidiecezji Warszawskiej, wykonała kompletną instalację oddymiania klatki schodowe nr 2, w oparciu o projekt nadciśnieniowego systemu zabezpieczenia przed zadymieniem, w zabytkowym budynku Pałacu Kazanowskich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Instalacja wymagała wykonania prac budowlanych oraz zmian w instalacji elektrycznej, automatyki i sterowania, systemu sygnalizacji pożaru, wentylacji . W ramach instalacji zastosowano klapy i wentylatory firmy Mercor, centrale oddymiania i siłowniki firmy AFG oraz rozbudowano i przeprogramowano system SSP w oparciu o centralę FPA-5000 firmy Bosch Security. Całość prac instalacyjnych zajęła kilka tygodni i została zakończona w terminie. 

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u