<

System nagłośnienia drzwi obrotowych w hotelu Hilton w Warszawie

Tagi: News, Hilton, BMS, TAC


Septylion Spółka Jawna, na zlecenie firmy HGC S.A., wykonała system bezprzewodowego nagłośnienia drzwi obrotowych, w hallu głównym budynku hotelu Hilton, przy ul.Grzybowskiej w Warszawie, w oparciu o urządzenia Airfonix.


Bezprzewodowe nagłośnienie drzwi obrotowych,  w hotelu Hilton w Warszawie.  


Hotel Hilton

AirFonix Logo

 

 

Septylion Sp. J.,  wykonała system bezprzewodowego nagłośnienia drzwi obrotowych w hallu głównym Hotelu Hilton w Warszawie. System został wykonany w oparciu o profesjonalne urządzenia firmy AirFonix.

Nagłośnienie drzwi obrotowych jest jednym ze standardów marki Hilton. Najwiekszą trudnością w tym projekcie, było zamontowanie głośników w ruchomum sufice drzwi oraz doprowadzenie do nich sygnału ze źródła dzwięku. Producent drzwi nie przewidział technicznie takiej możliwości. Dlatego trzeba się było oprzeć na rozwiązaniu bezprzewodowym. W tym projekcie wykorzystano także głośniki firmy Bosch.

 

 W hotelu Hilton, Septylion Sp.J.  zajmuje się na co dzień konserwacją  systemów: DSO ( BOSCH ), SSP ( ESSER ) oraz BMS ( TAC ).

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u