<

Modernizacja systemu BMS w hotelu Hilton w Warszawie

Tagi: News, Hilton, BMS, TAC


Septylion Spółka Jawna, na zlecenie firmy HGC S.A., wykonała modernizację systemu BMS (TAC) i zmieniła system sterowania agregatami wody lodowej, w budynku hotelu Hilton, przy ul.Grzybowskiej w Warszawie.


Modernizacja BMS, sterowanie agregatami wody lodowej,  w hotelu Hilton w Warszawie.  


Hotel HiltonSeptylion Sp. J., na zlecenie firmy HGC S.A. zmieniła system sterowania agregatami wody lodowej w obiekcie Hotel Hilton w Warszawie. Zrealizowano następujące założenia:

1. System kontroli chillerów domyślnie działa w trybie automatycznym. Obsługa ma możliwość ręcznego forsowania pracy układu.

2. Agregaty pracują kaskadowo – co 100 godzin zmienia się tzw. agregat wiodący. Wystawienie rozkazu pracy zależy również od gotowości do pracy ( czy dany agregat znajduje się w stanie awarii, czy też nie).

3. Zmieniono wizualizację. Po kliknięcu w litery oznaczające agregaty (A, B lub C) użytkownik przechodzi do wizualizacji konkretnego agregatu, gdzie zamieszczono inne parametry pracy (m.in. temp. zasilania i powrotu, aktualna wydajność itp.)

4. Algorytm sterowania układem ma za zadanie utrzymywanie wartości zadanej temperatury wody lodowej przez agregaty. Pozwala to na regulowanie temperaturą przy pomocy wydajności agregatu wiodącego, bez potrzeby wyłączania i ponownego załączania chillera. Dzięki temu zachowana jest ciągłość pracy układu również w nocy.

5. Zostały opracowane 3 schematy prac agregatów: oszczędny, zrównoważony i wydajny.

6. Układ pracy chillerów jest bezpośrednio połączony z zasuwami w głównych pionach. Wyłączenie danego agregatu implikuje opuszczenie (po odpowiednim opóźnieniu czasowym) właściwej zasuwy.

 W hotelu Hilton, Septylion Sp.J.  zajmuje się na co dzień konserwacją  systemów: DSO ( BOSCH ), SSP ( ESSER ) oraz BMS ( TAC ).

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u