<

Instalacja systemu Intelli-Hood w hotelu Hilton firmy Bricks & BitsSeptylion Spółka Jawna, we współpracy z firmą Bricks & Bits, zainstalowała w hotelu Hilton w Warszawie, system Intelli-Hood w celu optymalizacji wentylacji kuchennej.


Instalacja systemu Intelli-Hood w hotelu Hilton w Warszawie.


Logo Bricks&Bits

Septylion Sp. J., we współpracy z firmą Bricks & Bits, która  oferuje rozwiązania w zakresie oszczędzania energii elektrycznej, zainstalowała  w hotelu Hilton w Warszawie, system Intelli-Hood w celu optymalizacji wentylacji kuchennej. Obie firmy wspólnie zrealizowały projekt i zainstalowały system służący oszczędzaniu energii poprzez optymalizację pracy okapów kuchennych.  

Intelli-Hood to nowatorskie rozwiązanie dedykowane do pracy w kuchennych systemach wentylacyjnych obiektów przemysłowych.

Większość kuchennych systemów wentylacyjnych pracuje na 100% swojej wydajności przez cały czas swojego funkcjonowania. Dotyczy to zarówno okresów intensywnej pracy kuchni, jak też czasu, kiedy ma miejsce spadek zamówień na produkty kuchenne. W ten sposób koszty marnotrawionej energii sięgają w tej gałęzi gospodarki milionów.
W dobie wysoce konkurencyjnej gospodarki rynkowej wzrasta świadomość, że innowacyjność i panowanie nad kosztami są szansą na uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Skłania to nawet najmocniejszych ekonomicznie graczy do poszukiwania oszczędności. System Intelli-Hood wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Jest najbardziej spektakularnym pomysłem z zakresu redukcji kosztów energii kuchennych systemach wentylacyjnych w ostatnich latach.

Użycie w systemie Intelli-Hood specjalistycznych czujników i procesorów gwarantuje precyzyjną kontrolę wywiewanego i nawiewanego powietrza, w zależności od zapotrzebowania i tym samym generowanie oszczędności. Wykonana przez nas instalacja systemu Intelli-Hood pozwala na uzyskanie zwrotu z inwestycji w terminie do 3 lat.

Zainstalowane  rozwiązania zostały sprawdzone i zarekomendowane na rynku światowym przez wielu klientów. Obecnie funkcjonuje ponad 1.000 instalacji Intelli-Hood na całym świecie – w większości w krajach Europy Zachodniej i Stanach Zjednoczonych. Głównymi odbiorcami tego rozwiązania są sieci supermarketów, hotele i restauracje.

 

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u