<

Drzwi pożarowe w przedsionkach do wind dla CaritasSeptylion Spółka Jawna zamontowała drzwi pożarowe w przedsionkach do wind oraz na klatce schodowej dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej, w zabytkowym budynku - Pałacu Kazanowskich przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.


Zamontowaliśmy drzwi pożarowe w przedsionkach do wind oraz na klatce schodowej dla Caritas Archidiecezji Warszawskiej.


Logo Caritas

 

Septylion Sp. J., na zlecenie Caritas Archidiecezji Warszawskiej, dostosowując budynek do scenariusza pożarowego, zamontowała drzwi pożarowe klasy EI 30, oddzielające strefy pożarowe w placówce Caritas Archidiecezji Warszawskiej. Zespól obiektów Caritas składa się z dwóch odrębnych budynków: Pałacu Kazanowskich przy ulicy Krakowskie Przedmieście oraz Domu Gaya przy ulicy Bednarskiej w Warszawie. Komunikacyjnie oba budynki łączy ze sobą klatka schodowa, dźwig osobowy oraz towarowo-osobowy. W ramach projektu wymieniono drzwi na klatce schodowej oraz zamontowano nowe drzwi pożarowe do wind od strony domu Gaya. Wykonano również projekt, a następnie zrealizowano zasilanie trzymaczy elektromagnetycznych i automatyki pożarowej sterującej drzwiami pożarowymi do wind. Wymagało to rozbudowy istniejącego Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP) o dodatkowy moduł sterujący. Zastosowano moduł FLM‑420‑I8R1‑S firmy Bosch Security. Ostatnim etapem prac było przeprogramowano centrali Bosch FPA-5000. Całość prac trwała około dwóch tygodni i została zakończona w terminie.

 

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u