<

System telewizji dozorowej CCTV IP HD w hotelu Hilton w Warszawie

Tagi: News, Hilton, BMS, TAC


Septylion Spółka Jawna, na zlecenie firmy HGC S.A., wykonała instalację i uruchomiła system telewizji dozorowej CCTV IP HD w budynku hotelu Hilton, przy ul.Grzybowskiej w Warszawie, w oparciu o urządzenia Bosch Security.


Instalacja systemu telewizji dozorowej CCTV IP HD,  w hotelu Hilton w Warszawie.  


Hotel Hilton

Bosch Logo

  Septylion Sp. J. wykonała instalację i uruchomiła system telewizji dozorowej CCTV IP HD, w budynku hotelu Hilton przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Nowy system składa się z 22  nowoczesnych kamer sieciowych IP FlexiDomeHD 1080p NDN-832. Pierwszym krokiem było wykonanie dedykowanej instalacji okablowania strukturalnego. Ruchem w sieci zarządza switch (przełącznik) CISCO SF 300-24P. Kamery zasilane sa z wykorzystaniem technologii POE. Obraz z kamer przechowywany jest na sieciowej macierzy dyskowej DLA serii 1400 Bosch, na której zainstalowano System Windows Storage Server 2008. Na serwerze skonfigurowano oprogramowanie Bosch Video Management System (BVMS), które zarządza wszystkimi urządzeniami sieciowymi oraz danymi przesyłanymi z kamer. Dla użytkowników systemu zainstalowano stację graficzna ze specjalnym monitorem i skonfigurowano oprogramowanie Bosch Video Client, które umożliwia podgląd bieżący z kamer oraz służy do odtwarzania nagranego materiału.

 W hotelu Hilton, Septylion Sp.J.  zajmuje się na co dzień konserwacją  systemów: DSO ( BOSCH ), SSP ( ESSER ) oraz BMS ( TAC ).

Kierownik Działu Projektów


Comments (0)This thread has been closed from taking new comments.
Dostawa dysków SSD na SGGW 08.06.2015 Dostawa Dysków SSD - SGGW...

Odnowienie Certyfikatu ESSER 13.03.2015 Odnowienie Certyfikatu ESSER 8000 / IQ8Control / FlexES Control...

Przebudowa systemu SSP i SUG w Millennium Plaza 31.01.2015 Przebudowa systemu SSP i SUG w biurowcu Millennium Plaza w Warszawie...

Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa Ursynów 08.01.2015 Dostawa tabletów - Urząd Skarbowy Warszawa - Ursynów...

Copyright by Septylion Sp.J.          stat4u